Buradasınız : Ürünlerimiz

Enginar Çeşitleri

 • dondurulmus-enginar-turleri - Enginar tarihi açısından en eski sebze türlerinden olup kendi içinde türleri arasında farklı iklimlere göre şekli ve yapısı ile farklılıklar göstermektedir. Enginar genel yapısı dayanıklı olup işlendikten sonra iç kısmı oldukça hassas olduğundan dolayı Dünya genelinde işlenmeden ticareti yapılmaktadır.

  Dondurulmuş Enginar Türleri

  Enginar tarihi açısından en eski sebze türlerinden olup kendi içinde türleri arasında farklı iklimlere göre şekli ve yapısı ile farklılıklar göstermektedir. Enginar genel yapısı dayanıklı olup işlendikten sonra iç kısmı oldukça hassas olduğundan dolayı Dünya genelinde işlenmeden ticareti yapılmaktadır.

 • enginar-canak - Enginar Çanak, geniş enginarın yan ve al alt kısmını hassas şekilde temizlenmesiyle ve iç kısmını derinlemesine oyarak ortaya çıkan tabak şeklindeki enginara Enginar Çanak denir. Enginar Çanak makine yöntemleri ile elde edilmesi mümkün olmayan tamamen insan gücüne dayalı dikkatli işçilik isteyen bir üretim türüdür.

  Enginar Çanak

  Enginar Çanak, geniş enginarın yan ve al alt kısmını hassas şekilde temizlenmesiyle ve iç kısmını derinlemesine oyarak ortaya çıkan tabak şeklindeki enginara Enginar Çanak denir. Enginar Çanak makine yöntemleri ile elde edilmesi mümkün olmayan tamamen insan gücüne dayalı dikkatli işçilik isteyen bir üretim türüdür.

 • enginar-kalbi - Enginar Ortadoğu'dan türemiş olup bugün bütün dünya da kıymetli besinler arasında yerini almıştır. Enginar birçok yörede ve farklı uluslarda yemek türleri haricinde farklı şekillerde kullanılmıştır. Enginar aslında mor renkte bir çiçek türüdür. Enginar Kalbi ise enginarın tam orta kısmıdır. Enginar Kalbi Enginarın sağlık açısından en önemli yeridir.

  Enginar Kalbi

  Enginar Ortadoğu'dan türemiş olup bugün bütün dünya da kıymetli besinler arasında yerini almıştır. Enginar birçok yörede ve farklı uluslarda yemek türleri haricinde farklı şekillerde kullanılmıştır. Enginar aslında mor renkte bir çiçek türüdür. Enginar Kalbi ise enginarın tam orta kısmıdır. Enginar Kalbi Enginarın sağlık açısından en önemli yeridir.