Buradasınız : Ürünlerimiz

Turşu Çeşitleri

 • biber-tursusu - Biber Turşusu sofraların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Biber Turşusu dışarıda bulunan birçok lokantada muhakkak olan bir ürün hatta birçok lokantada masalarda bulunan tuzlukların yanında da yerini almaya başlamıştır.

  Biber Turşusu

  Biber Turşusu sofraların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Biber Turşusu dışarıda bulunan birçok lokantada muhakkak olan bir ürün hatta birçok lokantada masalarda bulunan tuzlukların yanında da yerini almaya başlamıştır.

 • lahana-tursusu - Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

  Lahana Turşusu

  Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

 • salatalik-tursusu - Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

  Salatalık Turşusu

  Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

 • turlu-karisik-tursu - Türlü karışık turşu bir çok farklı ürünün bir arada karışık şekilde olmasıdır. Bu ürün birçok turşu lezzetini tatmak isteyen tüketicilerin tercihi olan bir üründür. Kokteyl olarak da söylenen Türlü karışık turşu içerisinde ülkemizde muhakkak havuç, lahana, salata ve biber olmazsa olmazlardan olur. Türlü karışık turşu ülkemizde bütün evlerde vazgeçilmez bir lezzettir.

  Türlü Karışık Turşu

  Türlü karışık turşu bir çok farklı ürünün bir arada karışık şekilde olmasıdır. Bu ürün birçok turşu lezzetini tatmak isteyen tüketicilerin tercihi olan bir üründür. Kokteyl olarak da söylenen Türlü karışık turşu içerisinde ülkemizde muhakkak havuç, lahana, salata ve biber olmazsa olmazlardan olur. Türlü karışık turşu ülkemizde bütün evlerde vazgeçilmez bir lezzettir.