Buradasınız : Ürünlerimiz

Püre Çeşitleri

 • domates-puresi - Kış ayları yaklaşınca mutfakta yerini alan ürünlerden biride Domates Püresi'dir. Havaların soğumasıyla ev hanımların meşakkatli mutfak temposundan biride konserveleme işlemleridir. Bu konserveleme işlerinden biri olan Domates püresi oldukça yorucu bir iştir.

  Domates Püresi

  Kış ayları yaklaşınca mutfakta yerini alan ürünlerden biride Domates Püresi'dir. Havaların soğumasıyla ev hanımların meşakkatli mutfak temposundan biride konserveleme işlemleridir. Bu konserveleme işlerinden biri olan Domates püresi oldukça yorucu bir iştir.

 • biber-puresi - Püre aslında 13.yy dan günümüze kadar hızlı şekilde yaygınlaşmış olan bir besin türüdür. Püre kelimesi aslen Fransa kökenli puree kelimesinden türemiştir. Biber püresi bu gelişimle beraber yerini püre çeşitleri içerisinde almıştır.

  Biber Püresi

  Püre aslında 13.yy dan günümüze kadar hızlı şekilde yaygınlaşmış olan bir besin türüdür. Püre kelimesi aslen Fransa kökenli puree kelimesinden türemiştir. Biber püresi bu gelişimle beraber yerini püre çeşitleri içerisinde almıştır.

 • enginar-puresi - Enginarın tarihsel olarak en eski sebzelerden biridir. Tarihi eski olmasıyla beraber birçok kabile ve eski ülkelerde kutsal bir yiyecek olarak tüketilmiştir. Faydasından mıdır Lezzetinden midir bilinmez ama Enginar Uzakdoğu, Orta Asya'dan tut Avrupa ya kadar birçok ülkede eski yıllardan beri tüketilmektedir.

  Enginar Püresi

  Enginarın tarihsel olarak en eski sebzelerden biridir. Tarihi eski olmasıyla beraber birçok kabile ve eski ülkelerde kutsal bir yiyecek olarak tüketilmiştir. Faydasından mıdır Lezzetinden midir bilinmez ama Enginar Uzakdoğu, Orta Asya'dan tut Avrupa ya kadar birçok ülkede eski yıllardan beri tüketilmektedir.

 • fava-bakla-puresi - Fava Bakla Püresi Bakla çeşidinin farklı bir çeşididir. Günümüzde oldukça fazla tüketilen Fava Bakla Püresi uzun yıllardır hazır gıda sektöründe firmamız tarafından öncülük ettiğimiz ürünlerden biridir. Fava Bakla Püresi yine lezzetiyle tüketiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Fava Bakla Püresi Lezzeti kadar içerisinde bulunan besin değerleri ile insan sağlığına oldukça yararlıdır.

  Fava Bakla Püresi

  Fava Bakla Püresi Bakla çeşidinin farklı bir çeşididir. Günümüzde oldukça fazla tüketilen Fava Bakla Püresi uzun yıllardır hazır gıda sektöründe firmamız tarafından öncülük ettiğimiz ürünlerden biridir. Fava Bakla Püresi yine lezzetiyle tüketiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Fava Bakla Püresi Lezzeti kadar içerisinde bulunan besin değerleri ile insan sağlığına oldukça yararlıdır.

 • kapari-puresi - Kapari insan sağlığı için önemli bir bitki türüdür. Kaparide fosfor, demir gibi birçok etken madde bulunduğundan insan vücudunda ki iltihaplanmayı ve ödemi temizlemektedir. İnsan hayatında birçok yararı olan bu besin bazı yörelerde gebre Otu olarak da bilinir.

  Kapari Püresi

  Kapari insan sağlığı için önemli bir bitki türüdür. Kaparide fosfor, demir gibi birçok etken madde bulunduğundan insan vücudunda ki iltihaplanmayı ve ödemi temizlemektedir. İnsan hayatında birçok yararı olan bu besin bazı yörelerde gebre Otu olarak da bilinir.

 • kereviz-puresi - Püre ürünlerimizden biride Kereviz Püresi'dir. Zahmetli olan püre işlemi İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL siz değerli müşterin ve tüketicilerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Kereviz Püresi Doğal haliyle sizlerin zahmet çekmeden ulaşmanızı sağlamaktadır.

  Kereviz Püresi

  Püre ürünlerimizden biride Kereviz Püresi'dir. Zahmetli olan püre işlemi İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL siz değerli müşterin ve tüketicilerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Kereviz Püresi Doğal haliyle sizlerin zahmet çekmeden ulaşmanızı sağlamaktadır.

 • yesil-bakla-puresi - Yeşil Bakla Püresi kalp rahatsızlıklarından, böbrek rahatsızlıklarına birçok rahatsızlığa iyi gelmekte olan bir besin kaynağıdır. Türk mutfağının meşhur yiyeceklerinden olan Yeşil Bakla Püresi Anadolu insanının uzun yıllardır tükettiği bir yemek türüdür.

  Yeşil Bakla Püresi

  Yeşil Bakla Püresi kalp rahatsızlıklarından, böbrek rahatsızlıklarına birçok rahatsızlığa iyi gelmekte olan bir besin kaynağıdır. Türk mutfağının meşhur yiyeceklerinden olan Yeşil Bakla Püresi Anadolu insanının uzun yıllardır tükettiği bir yemek türüdür.