Buradasınız : Ürünlerimiz

Sos Çeşitleri

 • aci-biber-sosu - Acı biber sosu isminden anlaşıldığı gibi acı biberden yapılan bir sostur ancak bu sos en acı biberler kullanılarak yapılan bir sos olduğunu unutmayalım.

  Acı Biber Sosu

  Acı biber sosu isminden anlaşıldığı gibi acı biberden yapılan bir sostur ancak bu sos en acı biberler kullanılarak yapılan bir sos olduğunu unutmayalım.

 • acisso - ACISSO (Acı Sos) sos çeşitleri içerisinde en acı soslardan biridir. İçeriği Acı kırmızı Arnavut biberi (Süs biberi), Karabiber, acı biber (yeşil – kırmızı), domates , kırmızı iri biber gibi malzemelerle elde edilen sos türüdür.

  Acısso

  ACISSO (Acı Sos) sos çeşitleri içerisinde en acı soslardan biridir. İçeriği Acı kırmızı Arnavut biberi (Süs biberi), Karabiber, acı biber (yeşil – kırmızı), domates , kırmızı iri biber gibi malzemelerle elde edilen sos türüdür.

 • ajvar-sosu - Ajvar Sosu Patlıcan ve kırmızı biberin közlenmiş hali ile yapılmaktadır içerisinde sarımsak gibi birkaç malzemenin bulunduğu oldukça lezzetlidir. Ajvar Sosu kış ve yaz aylarında kullanılan bir sos çeşididir. Ajvar Sosu meze çeşitleri içerisinde yerini almaktadır.

  Ajvar Sosu

  Ajvar Sosu Patlıcan ve kırmızı biberin közlenmiş hali ile yapılmaktadır içerisinde sarımsak gibi birkaç malzemenin bulunduğu oldukça lezzetlidir. Ajvar Sosu kış ve yaz aylarında kullanılan bir sos çeşididir. Ajvar Sosu meze çeşitleri içerisinde yerini almaktadır.

 • balzamik-eksili-sos - Balzamik Ekşili Sos Salatalarda ve bir çok yemekte kullanılan bir lezzet ürünüdür. Günümüzde Balzamik Ekşili Sos İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile doğal olarak üretilmektedir. Balzamik Ekşili Sos tamamen insan gücü kullanılarak üretilen tamamen doğal bir üründür.

  Balzamik Ekşili Sos

  Balzamik Ekşili Sos Salatalarda ve bir çok yemekte kullanılan bir lezzet ürünüdür. Günümüzde Balzamik Ekşili Sos İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile doğal olarak üretilmektedir. Balzamik Ekşili Sos tamamen insan gücü kullanılarak üretilen tamamen doğal bir üründür.

 • barbeku-sosu - Barbekü Sosu ana maddesi olan soğan ve sarımsağın kavrularak elde edildiği özel bir lezzettir. İçeriği Ketçap ve Pekmez gibi malzemelerle oluşturulan Barbekü sosu dünya genelinde en çok bilinen soslardan biridir. Izgara keyfinde kullanılan bu sos birçok yiyeceklere de uyum sağlamaktadır.

  Barbekü Sosu

  Barbekü Sosu ana maddesi olan soğan ve sarımsağın kavrularak elde edildiği özel bir lezzettir. İçeriği Ketçap ve Pekmez gibi malzemelerle oluşturulan Barbekü sosu dünya genelinde en çok bilinen soslardan biridir. Izgara keyfinde kullanılan bu sos birçok yiyeceklere de uyum sağlamaktadır.

 • hardal-sosu - Hardal Sosu uzun yıllardır tüketilen birçok firma tarafından hazır gıda olarak da kullanılan bir üründür. Hardal Sosu hazır yemek yerlerinde de oldukça fazla tüketilmektedir. Hardal Sosu Sandaviç ve Hamburger gibi besinlerinde vazgeçilmezi olmuştur.

  Hardal Sosu

  Hardal Sosu uzun yıllardır tüketilen birçok firma tarafından hazır gıda olarak da kullanılan bir üründür. Hardal Sosu hazır yemek yerlerinde de oldukça fazla tüketilmektedir. Hardal Sosu Sandaviç ve Hamburger gibi besinlerinde vazgeçilmezi olmuştur.

 • kapari-sosu - Kapari Sos günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlayan mutfağımızın vazgeçilmez soslarından olmuştur. Kapari Sos makarnalarda, Izgaralarda ve birçok yemekte kullanılan özel bir sostur. Ülkemizde son dönemleri sos çeşitleri içerisinde zirve de yer alan Kapari Sos birçok yemeğin ve mutfağın vazgeçilmezi olmuştur.

  Kapari Sosu

  Kapari Sos günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlayan mutfağımızın vazgeçilmez soslarından olmuştur. Kapari Sos makarnalarda, Izgaralarda ve birçok yemekte kullanılan özel bir sostur. Ülkemizde son dönemleri sos çeşitleri içerisinde zirve de yer alan Kapari Sos birçok yemeğin ve mutfağın vazgeçilmezi olmuştur.

 • salsa-sosu - Salsa Sosu Güney Amerika ülkelerinden Meksika ya özgü bir lezzettir. Makarnalarda ve birçok yemekte kullanılan Salsa sosu Izgara ürünlerinde de kullanılan bir sos türüdür. Cips ve Krekerler de kullanılan Salsa sosu acı bir sos türüdür.

  Salsa Sosu

  Salsa Sosu Güney Amerika ülkelerinden Meksika ya özgü bir lezzettir. Makarnalarda ve birçok yemekte kullanılan Salsa sosu Izgara ürünlerinde de kullanılan bir sos türüdür. Cips ve Krekerler de kullanılan Salsa sosu acı bir sos türüdür.

 • sarimsak-sosu - Sarımsak Sosu Türk mutfağının vazgeçilmez besin kaynaklarındandır. Sarımsak sosu içeriğinde bulunan binlerce antibiyotik vücudun direncini arttırır ve vücutta bulunan ödem ve iltihabı vücuttan dışarı atmayı sağlayan mucizevi bir besindir.

  Sarımsak Sosu

  Sarımsak Sosu Türk mutfağının vazgeçilmez besin kaynaklarındandır. Sarımsak sosu içeriğinde bulunan binlerce antibiyotik vücudun direncini arttırır ve vücutta bulunan ödem ve iltihabı vücuttan dışarı atmayı sağlayan mucizevi bir besindir.

 • balik-sosu - Balık Sosu balıklarda bulunan ağır kokuyu, is kokusunu azaltarak balıkta bulunan lezzeti ortaya çıkarır. 7 çeşit balık sosu bulunmaktadır. Balık sosları haşlanmış, kızartılmış ve Izgara edilmiş olarak balıklarda değişmektedir.

  Balık Sosu

  Balık Sosu balıklarda bulunan ağır kokuyu, is kokusunu azaltarak balıkta bulunan lezzeti ortaya çıkarır. 7 çeşit balık sosu bulunmaktadır. Balık sosları haşlanmış, kızartılmış ve Izgara edilmiş olarak balıklarda değişmektedir.

 • sili-sosu-chili-sos - Şili Sosu (Chili Sos) Güney Amerika ülkelerinin yoğun olarak kullandığı bir sos türüdür. Acı Şili (Chili) biberinden elde edilen Şili Sosu (Chili Sos) acı severler için vazgeçilmez bir lezzettir.

  Şili Sosu (Chili Sos)

  Şili Sosu (Chili Sos) Güney Amerika ülkelerinin yoğun olarak kullandığı bir sos türüdür. Acı Şili (Chili) biberinden elde edilen Şili Sosu (Chili Sos) acı severler için vazgeçilmez bir lezzettir.

 • sevgi-sosu - Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) lezzet olarak oldukça farklı diğer soslara göre değişik bir sos çeşididir. Tatlı gibi olan bu sos aslında acımsıdır. Uzakdoğu'nun gelişmiş olan ülkelerinde olan Taiwan mutfağına ait olan Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) Çin Mutfağında da yerini almıştır.

  Sevgi Sosu

  Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) lezzet olarak oldukça farklı diğer soslara göre değişik bir sos çeşididir. Tatlı gibi olan bu sos aslında acımsıdır. Uzakdoğu'nun gelişmiş olan ülkelerinde olan Taiwan mutfağına ait olan Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) Çin Mutfağında da yerini almıştır.

 • tahinli-sos - Tahinli Sos Tuz, Su, Limon, Pekmez ve Sarımsaktan elde edilmektedir. Kahvaltıların adeta tatlı kreması olan Tahinli Sos insanı gün içinde dinç olmasını ve güçlü kalmasını sağlamaktadır. Tahinli Sos Çocuklarda Zeka yı da açmaktadır.

  Tahinli Sos

  Tahinli Sos Tuz, Su, Limon, Pekmez ve Sarımsaktan elde edilmektedir. Kahvaltıların adeta tatlı kreması olan Tahinli Sos insanı gün içinde dinç olmasını ve güçlü kalmasını sağlamaktadır. Tahinli Sos Çocuklarda Zeka yı da açmaktadır.