Buradasınız : Ürünlerimiz

Kompostolar

 • armut-kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Armut kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Armut kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

  Armut Kompostosu

  Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Armut kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Armut kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

 • ayva-kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Ayva kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Ayva kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Ayva kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Ayva kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

  Ayva Kompostosu

  Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Ayva kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Ayva kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Ayva kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Ayva kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

 • erik-kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Erik kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Erik kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Erik Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

  Erik Kompostosu

  Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Erik kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Erik kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Erik Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

 • kayisi-kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kayısı kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kayısı kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kayısı Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kayısı Kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliğide bulunmaktadır.

  Kayısı Kompostosu

  Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kayısı kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kayısı kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kayısı Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kayısı Kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliğide bulunmaktadır.

 • kizilcik-kompostosu - Kızılcık meyvesi, kirazı andıran tam oval olmayan bir meyve türüdür. Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kızılcık kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kızılcık meyvesi ülkemizde genellikle Kızılcık kompostosu yada Kızılcık marmeladı olarak hazırlanmaktadır. Kızılcık kompostosu içeriğinde A vitamini, B vitamini, E ve K vitaminleri içeren çok sağlıklı bir besindir. Kızılcık kompostosu vücut da bulunan Kötü kolesterolü (LDL) düşürmekte ve akabinde iyi kolesterolü (HDL) yükseltmektedir. Kızılcık kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

  Kızılcık Kompostosu

  Kızılcık meyvesi, kirazı andıran tam oval olmayan bir meyve türüdür. Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kızılcık kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kızılcık meyvesi ülkemizde genellikle Kızılcık kompostosu yada Kızılcık marmeladı olarak hazırlanmaktadır. Kızılcık kompostosu içeriğinde A vitamini, B vitamini, E ve K vitaminleri içeren çok sağlıklı bir besindir. Kızılcık kompostosu vücut da bulunan Kötü kolesterolü (LDL) düşürmekte ve akabinde iyi kolesterolü (HDL) yükseltmektedir. Kızılcık kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

 • seftali-kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Şeftali kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Şeftali kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Şeftali kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Şeftali kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

  Şeftali Kompostosu

  Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Şeftali kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Şeftali kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Şeftali kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Şeftali kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.