Buradasınız : Ürünlerimiz

Tuz Çeşitleri

 • deniz-tuzu - Deniz tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Deniz suyunu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan deniz tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır.

  Deniz Tuzu

  Deniz tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Deniz suyunu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan deniz tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır.

 • himalaya-tuzu - Himalaya tuzu kristal bir tuz ürünüdür. İsmini Pakistan ülkesinde bulunan ve aynı zamanda bulunduğu yer olan himalaya dağlarından almıştır. Himalaya tuzları içerinde en sağlıklı tuz olarak belirtilmektedir. Tuz insanların yaşamda kalmasını sağlayan bir besindir. İnsan vücudunda bulunan suyun hareketini arttıran ve dolaşımını sağlayan madde tuzdur.

  Himalaya Tuzu

  Himalaya tuzu kristal bir tuz ürünüdür. İsmini Pakistan ülkesinde bulunan ve aynı zamanda bulunduğu yer olan himalaya dağlarından almıştır. Himalaya tuzları içerinde en sağlıklı tuz olarak belirtilmektedir. Tuz insanların yaşamda kalmasını sağlayan bir besindir. İnsan vücudunda bulunan suyun hareketini arttıran ve dolaşımını sağlayan madde tuzdur.