Buradasınız : ÜrünlerimizKompostolar

Armut Kompostosu

Armut Kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Armut kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Armut kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Armut kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Armut kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Naristanbul Armut kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Naristanbul Armut kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır. Naristanbul Armut kompostosu içeriğinde bulunan yüksek oranda K ve C vitamini sayesinde mikroplara karşı vücut direncinin güçlendirmekte ve Kan pıhtılaşmasını sağlamaktadır. Naristanbul Armut kompostosu içeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde zihni açmaktadır. Naristanbul Armut kompostosu kalp ritim bozukluğu, Kalp büyümesi, Karaciğer yağlanması ve kan dolaşım bozukluğu içinde önemli bir besin kaynağıdır. Naristanbul Armut kompostosu çocuklarda iskelet, kas yapısı ve gelişimi ile ilgili ciddi önem arz etmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır tüketicilere en doğal hali ile organik ürünlerle içeriğinde katkı maddesi olmayan bu eşsiz lezzeti sunmaktadır.