Balık Konservesi

Balık Konservesi - Balık Konserversi birçok balık ürünlerine her mevsim kolayca ulaşabileceğiniz pratik bir yiyecektir. Balık Konserversi firmamız tarafından hazırlanırken en taze balıkların özel işlemler yapılarak uzun süre taze kalması için yapılan bir ambalajlama işlemidir.

Balık Konserversi birçok balık ürünlerine her mevsim kolayca ulaşabileceğiniz pratik bir yiyecektir. Balık Konserversi firmamız tarafından hazırlanırken en taze balıkların özel işlemler yapılarak uzun süre taze kalması için yapılan bir ambalajlama işlemidir.

Naristanbul Balık Konserversi ürünleri içinde bir çok balık türüne firmamızla ulaşabilirsiniz. Naristanbul Balık Konserversi konusunda firmamızın yaptığı bir çok araştırma ülkemizde ve dünyada hazır balık konservesi üretimi yapan firmaların neden ton balığı kullandığı araştırmış ve bunun sonunda oldukça yankı uyandıracak sonuçlar elde edilmiştir. Ton balığının yararı kadar oldukça fazla zararları da var. Sebebi ise bu balıkta (Ton balığın da) oldukça fazla cıva vardır. Oysaki firmamız bu anlayışın dışında çok farklı bir yol izleyerek farklı balık çeşitleri ile daha sağlıklı Naristanbul Balık Konserverleri sunmuştur. Sardalya, Uskumru, Palamut, Somon vb bir çok balık türlerine firmamızla ulaşabilirsiniz. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde tüketicilerine Naristanbul Balık Konserversi çeşitleri hizmeti sunmaktadır.