Fesleğen

Fesleğen - Fesleğen yoğun hafif bir kokuya sahip aynı zamanda lezzetli olan Pembe, beyaz çiçekli bir bitkidir. Oval şekilde büyüyen fesleğen bitkisine eliniz dokunduğunuzda elinize yoğun şekilde sinen eşsiz bir kokusu vardır.

Fesleğen yoğun hafif bir kokuya sahip aynı zamanda lezzetli olan Pembe, beyaz çiçekli bir bitkidir. Oval şekilde büyüyen fesleğen bitkisine eliniz dokunduğunuzda elinize yoğun şekilde sinen eşsiz bir kokusu vardır.

Yaz aylarında ortaya çıkan naristanbul Fesleğen baharat yapımlarında da kullanılmaktadır. Naristanbul Fesleğen kokusu ile oldukça ferah ve rahatlatıcı özelliğe sahiptir. Bu nedenle naristanbul Fesleğen ülkemizde bir çok evde beslenmektedir. Naristanbul Fesleğen yemeklerde ki lezzeti kadar vücuda verdiği yararlarla da öne çıkan bir bitkidir. Naristanbul Fesleğen İçeriğinde etken maddeler sayesinde stres, sıkıntı, gerginlik, yorgunluk ve uyku hali çökmesi gibi problemlere iyi gelen tamamen doğal bir anti depresyon ürünüdür. Naristanbul Fesleğen birçok kozmetik firması tarafından da kullanılmaktadır. Naristanbul Fesleğenin birçok oda kokuları ve ortam kokuları ürünlerinde bulunmaktadır. Naristanbul Fesleğen cilt bakımı ürünlerinde kullanıldığı kadar kişisel parfüm ürünlerinde de oldukça fazla kullanılmaktadır. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.