Zencefil

Zencefil - Zencefil eski yılardan günümüze kadar gelmiş en sağlıklı bitkiler içinde ilk ürünlerdendir. Zencefil şifa deposu sayılan bir bitkidir.

Zencefil eski yılardan günümüze kadar gelmiş en sağlıklı bitkiler içinde ilk ürünlerdendir. Zencefil şifa deposu sayılan bir bitkidir.

Naristanbul Zencefilin içinde C vitamini, B3 vitamini ve B6 vitamini bulunmakta aynı zamanda oldukça fazla potasyum, sodyum, karbonhidrat, besin lifi, çinko, manganez, magnezyum gibi birçok etkin maddeyi içerisinde barındırmaktadır. Naristanbul Zencefil Anadolu da eski yıllardan beri kullanılan bir bitkidir. Meme kanseri, Rahim ağzı kanseri, Prostat kanseri, Bağırsak (kolon) kanseri, akciğer kanseri, karaciğer kanseri ve tüm tümör ve ur gibi insan sağlığını tehdit eden bu ağır hastalıkları yok etmede en önemli besinlerden biri olan Naristanbul Zencefil insan hayatı var olduğu müddetçe kullanacağı bir besindir. Naristanbul Zencefili çaylarda yemeklerde baharatlarda birçok besin ürünlerinin içinde kullanabilirsiniz. Naristanbul Zencefil bağışıklık sistemini güçlendiren ve direnci arttıran bir üründür. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.