Erik Marmelatı

Erik Marmelatı - Erik Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Erik Marmelatı genellikle kırmızı erikten yapılan ancak diğer erik türlerinin de yapıldığı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde erik parçacıklarının yoğun olduğu bir türdür.

Erik Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Erik Marmelatı genellikle kırmızı erikten yapılan ancak diğer erik türlerinin de yapıldığı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde erik parçacıklarının yoğun olduğu bir türdür.

Naristanbul Erik Marmelatının haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Naristanbul Erik marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır. Günümüzde marketlerde hazır olarak satılan  Erik Marmelatı içerisinde katkı maddesi olmadan hazırlanmamaktadır. Firmamız uzun yıllardır Organik Erikler kullanarak hiçbir katkı maddesi olmadan Naristanbul Erik Marmelatı üretmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere doğal ve sağlıklı Naristanbul Erik Marmelatı ve farklı meyvelerle marmelat ürünleri ile hizmeti sunmaktadır.