Kayısı Marmelatı

Kayısı Marmelatı - Kayısı Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kayısı Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kayısı parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

Kayısı Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kayısı Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kayısı parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

Naristanbul Kayısı Marmelatı'nın haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Naristanbul Kayısı Marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır. Günümüzde marketlerde hazır olarak satılan Naristanbul Kayısı Marmelatı sağlık açısından içerisinde katkı maddesi olmadan hazırlanmamaktadır. Firmamız uzun yıllardır Organik Kayısılar kullanarak hiçbir katkı maddesi olmadan Naristanbul Kayısı Marmelatı üretmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere doğal ve sağlıklı Naristanbul Kayısı Marmelatı ve farklı meyvelerle marmelat ürünleri ile hizmeti sunmaktadır.