Kızılcık Marmelatı

Kızılcık Marmelatı - Kızılcık Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kızılcık Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kızılcık parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir. Kızılcık Marmelatı nın haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Kızılcık Marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır.

Kızılcık Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kızılcık Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kızılcık parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir. Kızılcık Marmelatı nın haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Kızılcık Marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır.

Günümüzde marketlerde hazır olarak satılan Kızılcık Marmelatı sağlık açısından içerisinde katkı maddesi olmadan hazırlanmamaktadır. Firmamız uzun yıllardır Organik Kızılcıklar kullanarak hiçbir katkı maddesi olmadan Naristanbul Kızılcık Marmelatı üretmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere doğal ve sağlıklı Naristanbul Kızılcık Marmelatı ve farklı meyvelerle marmelat ürünleri ile hizmeti sunmaktadır.