Şeftali Marmelatı

Şeftali Marmelatı - Şeftali Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Şeftali Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde şeftali parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

Şeftali Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Şeftali Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde şeftali parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

Naristanbul Şeftali Marmelatının haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Naristanbul Şeftali Marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır. Günümüzde marketlerde hazır olarak satılan Şeftali Marmelatı sağlık açısından içerisinde katkı maddesi olmadan hazırlanmamaktadır. Firmamız uzun yıllardır Organik Şeftaliler kullanarak hiçbir katkı maddesi olmadan Naristanbul Şeftali Marmelatı üretmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere doğal ve sağlıklı Naristanbul Şeftali Marmelatı ve farklı meyvelerle marmelat ürünleri ile hizmeti sunmaktadır.