Mumlu Balık Yumurtası

Mumlu Balık Yumurtası - Mumlu balık yumurtası özellikle kefal balığı olmak üzere birçok balığın yumurtasının belirli bir süre kurulması ile birlikte bal mumu ile kaplanması işlemidir. Havyar denince akla gelen kefal balığıdır. Kefal balığının yumurtası oldukça faydalı olduğu kadar diğer balık yumurtalarına oranla daha çok  bulunan ve fiyat olarak uygun olan yumurtadır.

Mumlu balık yumurtası özellikle kefal balığı olmak üzere birçok balığın yumurtasının belirli bir süre kurulması ile birlikte bal mumu ile kaplanması işlemidir. Havyar denince akla gelen kefal balığıdır. Kefal balığının yumurtası oldukça faydalı olduğu kadar diğer balık yumurtalarına oranla daha çok bulunan ve fiyat olarak uygun olan yumurtadır.

Bu sebeble Naristanbul Mumlu balık yumurtası havyardan yapılır. Naristanbul Mumlu balık yumurtası demek taze balık yumurtası demektir. Bilindiği üzere balık yumurtaları çok çabuk bozulan kıymetli ve çok sağlıklı bir besindir. Bozulmaması için yumurtalar kurutulup hemen mumlanır ve bozulması engellenir. Naristanbul Mumlu balık yumurtası birçok balık restaurantlar da bile bulunamayan bir besindir. Naristanbul Mumlu balık yumurtası işlemi tuzlama ve mumlama işlemleri gibi zahmetli olduğundan pek bulunamaz. Ancak balık sağlığı için en önemli besinlerden olan Naristanbul Mumlu balık yumurtası tüketilmesi gereken müthiş bir şifa kaynağıdır. Naristanbul Mumlu balık yumurtası neden tercih edilir ? Taze balık yumurtası bulmak zor olduğundan yana taze olup olmadığından endişe duyulduğundan Naristanbul Mumlu balık yumurtası tercih edilmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde tüketicilerine Naristanbul Mumlu balık yumurtası ve balık çeşitleri hizmeti sunmaktadır.