Buradasınız : ÜrünlerimizKompostolar

Ayva Kompostosu

Ayva Kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Ayva kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Ayva kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Ayva kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Ayva kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Ayva kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Ayva kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Ayva kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Ayva kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Naristanbul Ayva kompostosu içeriğinde bulunan yüksek oranda B6 ve C vitamini sayesinde mikroplara karşı vücut direncinin güçlendirmekte, İshal, kabızlık gibi rahatsızlıklara iyi gelmekte ve vücutta bulunan iltihabi dışkı yolu ile dışarı atmayı sağlamaktadır. Naristanbul Ayva kompostosu içeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde zihni açmakta unutkanlığı önlemektedir. Naristanbul Ayva kompostosu içeriğinde yoğun miktarda besin lifi içermektedir.  Naristanbul Ayva kompostosu kan akışını düzenlemekte olup böbrek rahatsızlığına ve Kolesterol hastalığına iyi gelmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır tüketicilere en doğal hali ile organik ürünlerle içeriğinde katkı maddesi olmayan bu eşsiz lezzeti sunmaktadır.