Buradasınız : ÜrünlerimizKompostolar

Kayısı Kompostosu

Kayısı Kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kayısı kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kayısı kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kayısı Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kayısı Kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliğide bulunmaktadır.

Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kayısı kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kayısı kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kayısı Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kayısı Kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliğide bulunmaktadır.

Naristanbul Kayısı Kompostosu içeriğinde bulunan yüksek oranda C vitamini sayesinde mikroplara karşı vücut direncinin düşmesini engeller. Naristanbul Kayısı Kompostosu kalp rahatsızlıklarında da ciddi önem kazanmaktadır. Naristanbul Kayısı Kompostosu kalp ritim bozukluğu, Kalp büyümesi ve kan dolaşım bozukluğu içinde önemli bir besin kaynağıdır. Naristanbul Kayısı Kompostosu çocuklarda iskelet, kas yapısı ve gelişimi ile ilgili ciddi önem arz etmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır tüketicilere en doğal hali ile organik ürünlerle içeriğinde katkı maddesi olmayan bu eşsiz lezzeti sunmaktadır.