Kapari Sosu

Kapari Sosu - Kapari Sos günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlayan mutfağımızın vazgeçilmez soslarından olmuştur. Kapari Sos makarnalarda, Izgaralarda ve birçok yemekte kullanılan özel bir sostur. Ülkemizde son dönemleri sos çeşitleri içerisinde zirve de yer alan Kapari Sos birçok yemeğin ve mutfağın vazgeçilmezi olmuştur.

Kapari Sos günümüzde oldukça fazla kullanılmaya başlayan mutfağımızın vazgeçilmez soslarından olmuştur. Kapari Sos makarnalarda, Izgaralarda ve birçok yemekte kullanılan özel bir sostur. Ülkemizde son dönemleri sos çeşitleri içerisinde zirve de yer alan Kapari Sos birçok yemeğin ve mutfağın vazgeçilmezi olmuştur.

Naristanbul Kapari Sos İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile Türkiye ve Dünya da birçok yere hazır konserve ve ambalajlarla ihraç etmektedir. ;Tamamen Doğal şekilde hazırlanan ve katkı maddesi olmadan hazırlanan Naristanbul Kapari Sos sadece ambalajlama işlerinde makine ile karşılaşmaktadır. Naristanbul Kapari Sos tüketiciler tarafından beğenilen ve kısa zamanda dünya genelinde makarna sosları içerinde öncü olacağa benziyor.