Sevgi Sosu

Sevgi Sosu - Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) lezzet olarak oldukça farklı diğer soslara göre değişik bir sos çeşididir. Tatlı gibi olan bu sos aslında acımsıdır. Uzakdoğu'nun gelişmiş olan ülkelerinde olan Taiwan mutfağına ait olan Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) Çin Mutfağında da yerini almıştır.

Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) lezzet olarak oldukça farklı diğer soslara göre değişik bir sos çeşididir. Tatlı gibi olan bu sos aslında acımsıdır. Uzakdoğu'nun gelişmiş olan ülkelerinde olan Taiwan mutfağına ait olan Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) Çin Mutfağında da yerini almıştır.

Naristanbul Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) sadece Uzakdoğu bölgesi değil bugün tüm dünyada yoğun olarak kullanılmıştır. Naristanbul Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) İtalyan mutfağının yıldızı olan makarnalar içinde ayrı bir lezzet olan Naristanbul Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) Türkiyede İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL olarak üretilmeye başlamıştır. Uzun zamandır üretim yapan firmamız bu eşsiz farklı olan Naristanbul Sevgi Sosu'nu (Acılı ve Tatlı) sizlerle buluşturmuştur. Naristanbul Sevgi Sosu (Acılı ve Tatlı) ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaya ve sevilmeye başlamıştır.