Buradasınız : ÜrünlerimizEge Otları

Rezene (Arap Şaçı ) Otu

Rezene (Arap Şaçı ) Otu - Rezene (Arap Saçı) Otu görüntü olarak tıpkı dereotuna benzeyen bir tür bitkidir. Rezene (Arap Saçı) Otu çay ve yemek olarak tüketilen bir bitkidir. Rezene (Arap Saçı) Otu sağlık açısından bakıldığında Sindirim sistemine ve İltihablı bir çok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kozmetik firmaları tarafından da kullanılan Rezene (Arap Saçı) Otu cilt maskeleri içerisinde de yerini alan bir bitki türüdür.

Rezene (Arap Saçı) Otu görüntü olarak tıpkı dereotuna benzeyen bir tür bitkidir. Rezene (Arap Saçı) Otu çay ve yemek olarak tüketilen bir bitkidir. Rezene (Arap Saçı) Otu sağlık açısından bakıldığında Sindirim sistemine ve İltihablı bir çok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kozmetik firmaları tarafından da kullanılan Rezene (Arap Saçı) Otu cilt maskeleri içerisinde de yerini alan bir bitki türüdür.

Akne sivilce ve göz altı morluğu kremlerinin bir çoğunun içerisinde kullanılmıştır. Naristanbul Rezene Otu aynı zamanda Naristanbul Arap Saçı Otu olarak adlandırılması da sıkı yoğun ince dallarının iç içe ve gür olmasından dolayıdır. İNTEGRAL KALİTE – NARİSTANBUL Rezene Otu (Arap Saçı)  üretimi konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir.