Biber Püresi

Biber Püresi - Püre aslında 13.yy dan günümüze kadar hızlı şekilde yaygınlaşmış olan bir besin türüdür. Püre kelimesi aslen Fransa kökenli puree kelimesinden türemiştir. Biber püresi bu gelişimle beraber yerini püre çeşitleri içerisinde almıştır.

Püre aslında 13.yy dan günümüze kadar hızlı şekilde yaygınlaşmış olan bir besin türüdür. Püre kelimesi aslen Fransa kökenli puree kelimesinden türemiştir. Biber püresi bu gelişimle beraber yerini püre çeşitleri içerisinde almıştır.

Püre kültürünü benimsemiş toplumlar tarafından bir çok ürün üzerinde denenerek yapılmaya başlamıştır. Pürenin asıl nedeni besinleri öğüterek ve pişirerek su içeriğini azalmasını sağlayıp besinlerdeki zehirli bakterilerin ölmesidir. Naristanbul Biber Püresi ve birçok püre bebekler tarafından dahi tüketilebilir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL tarafından Naristanbul Biber Püresi ve birçok püre çeşidi üretilmektedir.

Biberin A ve C vitaminleri konusunda zenginliği ve içerisinde minarelin olmasından dolayı Naristanbul Biber Püresi haline getirilip çocuk ve bebeklerinde tüketmeleri sağlanmıştır.2 bin yıla yakın bir tarihi olan biber, Naristanbul Biber Püresi olarak 13.yy dan sonra keşfedilmiştir. Evlerde Naristanbul Biber Püresi yapımı oldukça zor olduğundan ev hanımları pek yapmamaktadır. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizleri Naristanbul Biber Püresi lezzeti ile organik doğal ürünler kullanarak ve katkı maddesi olmadan sizlerle buluşturmuştur.