Fava Bakla Püresi

Fava Bakla Püresi - Fava Bakla Püresi Bakla çeşidinin farklı bir çeşididir. Günümüzde oldukça fazla tüketilen Fava Bakla Püresi uzun yıllardır hazır gıda sektöründe firmamız tarafından öncülük ettiğimiz ürünlerden biridir. Fava Bakla Püresi yine lezzetiyle tüketiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Fava Bakla Püresi Lezzeti kadar içerisinde bulunan besin değerleri ile insan sağlığına oldukça yararlıdır.

Fava Bakla Püresi Bakla çeşidinin farklı bir çeşididir. Günümüzde oldukça fazla tüketilen Fava Bakla Püresi uzun yıllardır hazır gıda sektöründe firmamız tarafından öncülük ettiğimiz ürünlerden biridir. Fava Bakla Püresi yine lezzetiyle tüketiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Fava Bakla Püresi Lezzeti kadar içerisinde bulunan besin değerleri ile insan sağlığına oldukça yararlıdır.

Naristanbul Fava Bakla Püresi diğer ürünler gibi sofraların süsleyen farklı bir lezzet türüdür. Naristanbul Fava Bakla Püresi üretimimiz özel konserveleme yöntemi ile ürünün tazeliğini ve doğallığını korumaktadır. Naristanbul Fava Bakla Püresi evinizde yapılmış gibi hazır olarak sahip olabilirsiniz. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile doğal ürünler konusunda sizleri GDO ve birçok katkı maddelerinden koruyarak sizlere en doğal ve sağlıklı şekilde sunmaktadır.

NARİSTANBUL markası ile üretilen Naristanbul Fava Bakla Püresi Rahatlıkla tüketeceğiniz üründür. Ürettiğimiz Naristanbul Fava Bakla Püresi ve diğer bütün hazır gıda ürünlerimizi çocuklarda güvenle tüketebilir.