Kereviz Püresi

Kereviz Püresi - Püre ürünlerimizden biride Kereviz Püresi'dir. Zahmetli olan püre işlemi İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL siz değerli müşterin ve tüketicilerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Kereviz Püresi Doğal haliyle sizlerin zahmet çekmeden ulaşmanızı sağlamaktadır.

Püre ürünlerimizden biride Kereviz Püresi'dir. Zahmetli olan püre işlemi İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL siz değerli müşterin ve tüketicilerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Kereviz Püresi Doğal haliyle sizlerin zahmet çekmeden ulaşmanızı sağlamaktadır.

Naristanbul Kereviz Püresi diğer ürünler gibi özel konserveleme ve ambalajlama yöntemi ile ürünlerimiz içerinde bulunmaktadır. Toplu olarak üretilip birçok ülkeye ve yurtiçine ihraç edilen Naristanbul Kereviz Püresi Türkiye de yılardır firmamız tarafından üretilmektedir. Profesyonel imalathanelerde üretilen Naristanbul Kereviz Püresi ve birçok ürünümüz her zaman hassasiyetle ve titizlik hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle Kendi Yörelerimizin lezzetlerini farklı yörelerle buluşmasını sağlayan ve bu lezzeti yöresinden alan firmamız bu lezzetleri dünyanın da tanımısı sağlamıştır. Naristanbul Kereviz Püresi ve üretmiş olduğumuz tüm ürünler tamamen yöresine has ve en iyi ürünler seçilerek hazırlanmaktadır.