Kurutulmuş Domates

Kurutulmuş Domates - Kurutulmuş domates Güneydoğu Anadolu bölgesinde çok yoğun olarak uzun yıllardır tüketilen bir besindir. Kurutulmuş domates birçok insanın ulaşmak istediği ancak kolay kolay ulaşamadığı bir üründür.

Kurutulmuş domates Güneydoğu Anadolu bölgesinde çok yoğun olarak uzun yıllardır tüketilen bir besindir. Kurutulmuş domates birçok insanın ulaşmak istediği ancak kolay kolay ulaşamadığı bir üründür.

Sebebi ise kurutma işlemi uzun bir süre güneşte bekletilerek yapıldığından ve insanların böyle bir alanı olmadığından ve zahmetinden dolayı bu ürünleri hazır olarak almaktadır. Tüketiciler Naristanbul Kurutulmuş Domatesi Hazır almak istemelerine rağmen heryerde bulması zor olan Naristanbul Kurutulmuş Domates İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL ile konserve ve ambalajlama işlemi ile hazır gıda ürünlerimiz içerisinde yerini almıştır. 

Tüketicilerin görüşlerini ve isteklerini ciddi şekilde dikkate alan firmamız uzun yıllardır yapmış olduğu Naristanbul Kurutulmuş Domates ürünü üretimini yoğun talep doğrultusunda sizlerle buluşturmuştur.