Himalaya Tuzu

Himalaya Tuzu - Himalaya tuzu kristal bir tuz ürünüdür. İsmini Pakistan ülkesinde bulunan ve aynı zamanda bulunduğu yer olan himalaya dağlarından almıştır. Himalaya tuzları içerinde en sağlıklı tuz olarak belirtilmektedir.  Tuz insanların yaşamda kalmasını sağlayan bir besindir. İnsan vücudunda bulunan suyun hareketini arttıran ve dolaşımını sağlayan madde tuzdur.

Himalaya tuzu kristal bir tuz ürünüdür. İsmini Pakistan ülkesinde bulunan ve aynı zamanda bulunduğu yer olan himalaya dağlarından almıştır. Himalaya tuzları içerinde en sağlıklı tuz olarak belirtilmektedir. Tuz insanların yaşamda kalmasını sağlayan bir besindir. İnsan vücudunda bulunan suyun hareketini arttıran ve dolaşımını sağlayan madde tuzdur.

Bu tuzu dışarıdan birçok farklı besinden almaktayız. Naristanbul Himalaya tuzu içinde 85 ayrı mineral bulunmaktadır. Naristanbul Himalaya tuzu vücutta bulunan iltihabı atar vücutta bulunan kurşun gibi ağır metalleri atar. Naristanbul Himalaya tuzunun içerisinde bulunan etkin maddeler sayesinde Behçet, sedef, egzama gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Naristanbul Himalaya tuzu 50 den fazla farklı rahatsızlığa iyi gelmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal Tuz hizmeti sunmaktadır.